A 28 éves játékos július 3-án, csütörtökön nem sokkal éjfél után Zamora régióban, Cernadilla település közelében szenvedett balesetet az A52-es autópályán. A kocsiban ült testvére is, a Penafielben futballozó André, aki szintén elhunyt.
Kapcsolódó tartalom
A testvérpár halála megrendítette az egész futballvilágot, sokan a közösségi médiában búcsúztak, a klubvilágbajnokságon és a női foci Eb-n egyperces néma csenddel emlékeztek meg, de voltak, akik a temetésen vagy az Anfieldnél rótták le kegyeletüket. Ahogy arról az m4sport.hu is beszámolt, így tett a Liverpool három magyarja, Szoboszlai Dominik, Kerkez Milos és Pécsi Ármin is.
Kiemelt kép: Szoboszlai Dominik (Fotó: Facebook/ Liverpool FC)











