logo

Műsorújság

×
Kövessen minket Facebook-on is!

Már követem az oldalt!

Szalai tizenegyest hibázott, ennek ellenére csapata továbbjutott

Szalai Ádám csapata, az FC Basel tizenegyespárbajban harcolta ki a továbbjutást a dán Bröndbyvel szemben a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének harmadik fordulójában.

A svájci együttes 1-0-ra elveszítette a párharc első mérkőzését egy héttel ezelőtt, a csütörtöki visszavágót viszont házigazdaként 2-1-re megnyerte, így hosszabbításra volt szükség.

A ráadásban nem született újabb találat, majd a bázeliek 3-1-re megnyerték a tizenegyespárbajt – hazai oldalon csak Szalai hibázott – és továbbjutottak.

Eredmények, selejtező, 3. forduló, visszavágók:

FC Basel (svájci)-Bröndby IF (dán) 2-1 (2-1), tizenegyesekkel 3-1
Továbbjutott: az FC Basel, 2-2-es összesítéssel, tizenegyesekkel.
RSC Anderlecht (belga)-Paide Linnameeskond (észt) 3-0 (0-0)
Tj.: az Anderlecht kettős győzelemmel, 5-0-s összesítéssel.
Arisz Szaloniki (görög) – Makkabi Tel-Aviv (izraeli) 2-1 (0-0)
Tj.: a Makkabi Tel-Aviv, 3-2-es összesítéssel.
Hibernians FC (máltai)-FK Riga FS (lett) 1-3 (0-1)
Tj.: az FK Riga FS, 4-2-es összesítéssel.
Sligo Rovers (ír)-Viking Stavanger (norvég) 1-0 (1-0)
Tj.: a Viking Stavanger 5-2-es összesítéssel.

korábban:

Royal Antwerp (belga)-Lilleström SK (norvég) 2-0 (1-0)
Tj.: a Royal Antwerp kettős győzelemmel, 5-1-es összesítéssel.
FCSB (román)-Dunaszerdahely (szlovákiai) 1-0 (1-0)
Tj.: az FCSB kettős győzelemmel, 2-0-s összesítéssel.
Panathinaikosz (görög)-Slavia Praha (cseh) 1-1 (0-0)
Tj.: a Slavia Praha, 3-1-es összesítéssel.
Universitatea Craiova (román)-Zorja Luhanszk (ukrán) 3-0 (1-0)
Tj.: az Universitatea Craiova, 3-1-es összesítéssel.
Istanbul Basaksehir (török)-Breidablik (izlandi) 3-0 (1-0)
Tj.: az Istanbul Basaksehir kettős győzelemmel, 6-1-es összesítéssel.
Konyaspor (török)-FC Vaduz (liechtensteini) 2-4 (1-2)
Tj.: a Vaduz, 5-3-as összesítéssel.
Raków Czestochowa (lengyel)-Spartak Trnava (szlovák) 1-0 (0-0)
Tj.: a Raków kettős győzelemmel, 3-0-s összesítéssel.
CFR Cluj (román)-FK Sahcjor Szalihorszk (fehérorosz) 1-0 (1-0)
Tj.: a CFR Cluj, 1-0-s összesítéssel.
Djurgardens IF (svéd)-Sepsi OSK (romániai) 3-1 (2-1)
Tj.: a Djurgardens kettős győzelemmel, 6-2-es összesítéssel.
Hapoel Beer-Seva (izraeli) – FC Lugano (svájci) 3-1 (0-0)
Tj.: a Hapoel Beer-Seva kettős győzelemmel, 5-1-es összesítéssel.
FC Twente (holland)-FK Cukaricki (szerb) 4-1 (2-1)
Tj.: a Twente kettős győzelemmel, 7-2-es összesítéssel.
Petrocub Hincesti (moldovai)-MOL Fehérvár FC 1-2 (1-2)
Tj.: a Fehérvár kettős győzelemmel, 7-1-es összesítéssel.
FC Kizilzsar (kazah)-APOEL Nicosia (ciprusi) 0-0
Tj.: az APOEL, 1-0-s összesítéssel.
FK Tobol Kosztanaj (kazah)-HSK Zrinjski Mostar (bosnyák) 1-1 (0-1)
Tj.: a Zrinjski Mostar, 2-1-es összesítéssel.

később:

KISVÁRDA MASTER GOOD FC-Molde FK (norvég) 21.00 (az első mérkőzésen: 0-3)
KÍ Klaksvík (feröeri)-FC Ballkani (koszovói) 20.00 (2-3)
Levszki Szófia (bolgár)-Hamrun Spartans (máltai) 20.00 (1-0)
KF Skendija (északmacedón)-AIK Stockholm (svéd) 20.00 (1-1)
Lech Poznan (lengyel)-Vikingur Reykjavík (izlandi) 20.30 (0-1)
Rapid Wien (osztrák)-Neftci Baku (azeri) 20.30 (1-2)
St. Patrick’s Athletic (ír)-CSZKA Szófia (bolgár) 20.45 (1-0)
AZ Alkmaar (holland)-Dundee United (skót) 21.00 (0-1)
Young Boys (svájci)-Kuopio PS (finn) 21.00 (2-0)
Gil Vicente (portugál)-Riga FC (lett) 21.00 (1-1)

szerdán játszották:

Vitória Guimaraes (portugál)-Hajduk Split (horvát) 1-0 (1-0)
Tj.: a Hajduk Split 3-2-es összesítéssel.

kedden játszották:

B36 Tórshavn (feröeri)-Viborg FF (dán) 1-2 (0-0)
Tj.: a Viborg kettős győzelemmel, 5-1-es összesítéssel.
Gzira United (máltai)-Wolfsberger AC (osztrák) 0-4 (0-2)
Tj.: a Wolfsberger AC, 4-0-s összesítéssel.

Ajánljuk még