×
Kövessen minket Facebook-on is!

Már követem az oldalt!

Legyőzte a magyar női vízilabda-válogatott a görögöket

A magyar női vízilabda-válogatott 11-9-re legyőzte a görög csapatot az olaszországi Sassariban zajló felkészülési torna csütörtöki fordulójában.

Bíró Attila szövetségi kapitány együttese – amely a hazai rendezésű világbajnokságon júliusban ezüstérmet nyert – szerdán az izraeliek elleni 18-8-as sikerrel rajtolt.

A magyar szövetség beszámolója szerint a válogatott ezúttal a második és harmadik negyedben remekelt, és vezetett már 10-6-ra is. A hajrában a rivális tudott faragni komoly hátrányából.

Az augusztus végén kezdődő spliti Európa-bajnokságra készülő együttes pénteken a spanyolokkal, majd szombaton az olaszokkal, a vasárnapi zárónapon pedig a hollandokkal csap össze a rangos szardíniai viadalon.

Szardínia Kupa, 2. forduló:

Magyarország-Görögország 11-9 (1-1, 3-2, 4-2, 3-4)

————————————————–

a magyar csapat gólszerzői: Leimeter, Garda, Gurisatti 2-2, Farkas T., Mahieu, Máté, Peresztei-Nagy, Faragó 1-1