logo

Műsorújság

×
Kövessen minket Facebook-on is!

Már követem az oldalt!

Bundesligából érkező csapat lehet a Fehérvár következő ellenfele a Kl-selejtezőben

A MOL Fehérvár FC a német Bundesligában szereplő 1. FC Kölnnel találkozhat a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének negyedik, utolsó fordulójában, ha továbbjut a harmadik körből, míg a Kisvárda Master Good együttesére az osztrák Wolfsberger vagy a máltai Gzira United várhat.

Az európai szövetség (UEFA) honlapján közvetített keddi sorsoláson az is kiderült, hogy a negyedik körös párharcokat a Fehérvár idegenben, míg a Kisvárda hazai környezetben kezdi majd. A mérkőzéseket augusztus 18-án és 25-én játsszák.

A harmadik körben csütörtökön és egy hét múlva a Fehérvár a moldovai Petrocub Incestivel, míg a Kisvárda a norvég Moldéval csap össze.

A Konferencia-liga döntőjét jövő június 7-én rendezik Prágában.

A Konferencia-liga-selejtező negyedik körének párosítása:

1. FC Köln (német) – MOL FEHÉRVÁR FC/Petrocub Hincesti (moldovai)

Molde FK (norvég)/KISVÁRDA MASTER GOOD – Wolfsberger AC (osztrák)/Gzira United (máltai)

NK Maribor (szlovén)/HJK Helsinki (finn) – FC Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)/CFR Cluj (romániai)

FK RFS Riga (lett)/Hibernians FC (máltai) – Linfield (északír)/FC Zürich (svájci)

Vikingur Reykjavík (izlandi)/Lech Poznan (lengyel) – Malmö (svéd)/Dudelange (luxemburgi)

Shamrock Rovers (ír)/Skupi (északmacedón) – FC Ballkani (koszovói)/KÍ Klaksvík (feröeri)

HSK Zrinjski (bosnyák)/Tobol (kazah) – Olimpiakosz (görög)/Slovan Bratislava (szlovák)

West Ham United (angol) – Viborg (dán)/B36 Tórshavn (feröeri)

KuPS (finn)/Young Boys (svájci) – Paide Linnameeskond (észt)/RSC Anderlecht (belga)

Villarreal (spanyol) – HNK Hajduk Split (horvát)/Vitória FC (portugál)

Fiorentina (olasz) – FC Twente (holland)/Cukaricki (szerb)

Fenerbahce (török)/FC Slovacko (cseh) – AIK (svéd)/FK Skendija (északmacedón)

Dundee United FC (skót)/AZ (holland) – Riga FC (lett)/Gil Vicente FC (portugál)

APOEL Nicosia (ciprusi)/Kizilzsar (kazah) – Sepsi OSK (romániai)/Djurgardens IF (svéd)

CSZKA Szófia (bolgár)/St. Patrick’s Athletic (ír) – Bröndby (dán)/FC Basel (svájci)

FC Vaduz (liechtensteini)/Konyaspor (török) – Neftci (azeri)/Rapid Wien (osztrák)

Spartak Trnava (szlovákiai)/Raków Czestochowa (lengyel) – Slavia Praha (cseh)/Panathinaikosz (görög)

Breidablik (izlandi)/Istanbul Basaksehir (török) – Lilleström (norvég)/Royal Antwerp (belga)

Makkabi Tel-Aviv (izraeli)/Arisz (görög) – Nice (francia)

Zorja Luhanszk (ukrán)/Universitatea Craiova (román) – FC Lugano (svájci)/Hapoel Beer-Seva (izraeli)

Dunaszerdahely (szlovákiai)/FCSB (román) – Viking Stavanger (norvég)/Sligo Rovers (ír)

AEK Larnaca (ciprusi)/FK Partizan Beograd (szerb) – Levszki Szófia (bolgár)/Hamrun Spartans (máltai)

Ajánljuk még