Kövessen minket Facebook-on is!

Már követem az oldalt!

Pimasz varjú szemtelenkedett a teniszezővel – VIDEÓ

| Szerző: hirado.hu
Egy szemtelen varjú zavarta meg az adelaide-i tenisztorna ausztrál házi párharcát, Thanasi Kokkinakis és Aleksandar Vukic negyeddöntőjét, a teniszezőkkel ellentétben a közönség remekül szórakozott az intermezzón – számolt be róla az M4sport.hu.

Kokkinakis az első szettben Vukic 3:2-es vezetésénél próbált adogatni, de a mérkőzést tisztes távolból figyelő madár másképp gondolta: többször is tökéletesen időzített károgással zavarta meg a koncentrációt – a nézők és a kommentátorok is hangos nevetésben törtek ki.

Kokkinakis idegességében még labdával is célba vette a madarat, amely végül megkegyelmezett és engedte folytatódni a mérkőzést – nem meglepő módon egy elrontott szervával indult újra.

Az első szettet végül Vukic rövidítésben nyerte, de Kokkinakis fordított és három játszmában győzve (6:7, 6:3, 6:2) bejutott a legjobb négy közé, a pénteki elődöntőben Marin Cilic az ellenfele.

Címlapfotó: EPA/Matt Turner