logo

Műsorújság

Rendkívüli

Elfogták a New York-i metróban elkövetett lövöldözés gyanúsítottját

×
Kövessen minket Facebook-on is!

Már követem az oldalt!

Pokolgépet rejthettek el az athéni metróban, kiürítették

A görög főváros három metróvonala közül kettőnek az állomásait kiürítették és lezárták egy ismeretlen bejelentő bombafenyegetése miatt kedden – közölte a Stasy városi kötöttpályás közlekedésért felelős vállalat.

A kettes és a hármas metróvonal forgalomirányító központját és minden állomását evakuálta és lezáratta a rendőrség” – olvasható a cég közleményében.

Az intézkedéseket annak nyomán hozták, hogy egy ismeretlen bejelentő szerint pokolgépet helyeztek el a Szintagma és a közeli Monasztiraki metróállomásokon a Plaka nevű turisztikai negyed térségében.

A rendőrség tűzszerész csapatát riasztották, amely most keresőkutyák segítségével vizsgálja át a metróállomásokat. A Stasy szerint a metróközlekedés kedd este állhat helyre.

A címlapfotó illusztráció.

Ajánljuk még