Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t arról tájékoztatta, hogy
a gázolás a III. kerületben, az Ország út melletti szakaszon történt.
A hatóságok helyszíni vizsgálatának befejezéséig a szerelvények egy pályán közlekednek Szentendre és Békásmegyer között.
A kiemelt kép illusztráció. (Fotó: MTI/Balogh Zoltán)











