A mieink tizedik helyen végeztek vasárnap a budapesti Zarándi Csaba kard csapat világkupaversenyen, melyet követően a versenyzők, Szilágyi Áron, Szatmári András, Rabb Krisztián, Gémesi Csanád, valamint a szakági vezetőedző, Nemcsik Zsolt értékelt az M4 Sportnak.
A Debrecen búcsúzott a női kézilabda Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában, mivel a múlt szombati 37-32-es vereség után 34-34-es döntetlent játszott a dán Odense HB otthonában a párharc vasárnapi visszavágóján. Az Odense a címvédő Győrrel játszik a negyeddöntőben.