Csak egészség legyen! – A szájüregi szűrések fontosságára hívták fel a figyelmet a Kossuth Rádióban

Csak egészség legyen! címmel indult rendszeres rovat a szűrések fontosságáról a Kossuth Rádió Délelőtt című magazinműsorában. Az október 28-i adásban Székelyhidi Éva a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ dentálhigiénikusa és Prekopp Péter fül-orr-gégész, fej-nyak sebész, klinikai onkológus, a Magyar Fej-Nyaki Onkológiai Társaság tagja a szájüregi szűrések fontosságáról beszélgettek.

A teljes beszélgetést itt hallgathatja vissza:

.

A Csak egészség legyen! mindig hétfőnként jelentkezik a Kossuth Rádió Délelőtt című magazinműsorában.

Ajánljuk még