„Lakossági jelzés nyomán súlyos veszélyhelyzetre derült fény Zuglóban, ugyanis az Ond Vezér útja 39–47. mögötti park területén ismeretlen személy szöges virslidarabokat szórt el. Az ilyen »halálos falatok« nemcsak a kutyákra, hanem a játszótér és a fitneszpark miatt a gyermekekre is közvetlen veszélyt jelentenek, ezért az eset kiemelt figyelmet és gyors intézkedést igényelt” – számolt be az esetről közösségi oldalán a Zuglói Önkormányzati Rendészet.
A bejegyzésben kiemelték, hogy az önkormányzati rendészet az első bejelentést követően haladéktalanul megkezdte a terület fokozott ellenőrzését; egy héten át napi rendszerességgel járőröztek, szemléket tartottak, és a körzeti rendész célzott vizsgálódásba kezdett.
Kapcsolódó tartalom
„A rendészet kéri a lakosság együttműködését és éberségét; aki gyanús tárgyat, elhullott állatot vagy bármilyen rendellenességet észlel a közterületen, azonnal jelezze a Zuglói Önkormányzati Rendészetnek” – írták.
Kiemelt kép forrása: Zuglói Önkormányzati Rendészet közösségi oldala











