×
Kövessen minket Facebook-on is!

Már követem az oldalt!
×

A magyarok programja az olimpia 13. napján

 

Kajakosaink és kenusaink akár a csütörtöki napon is összelapátolhatnak érmeket, nyíltvízi úszásban Olasz Anna szerdai szép úszása után Rasovszky Kristók is szép meglepetést okozhat, szurkolhatunk Krizsán Xéniának és öttusázóinknak, illetve női vízilabdázóinknak, akikre kemény feladat vár.

Olasz Anna szerdán csodálatos úszást mutatott be, és nem sokkal lemaradva a negyedik helyen csapott a víz feletti céltáblára, csütörtökön Rasovszky Kristófért szoríthatunk a nyíltvízi úszók versenyén.

A magyar kajakosok már eddig is megörvendeztettek minket, így bízhatunk abban, hogy a csütörtöki versenyeken is szépen szerepelnek a kenusokkal együtt, először a középdöntőkben, majd reményeink szerint a döntőkben.

A női vízilabda-válogatottra egy nagyon nehéz elődöntő vár a spanyolokkal szemben. Papíron talán nem Leimeterék az esélyesek, de a feladat nem kivitelezhetetlen.

Öttusázóink számára megkezdődik az olimpia a vívással.

AZ M4 SPORT CSÜTÖRTÖKI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEINKET ITT TALÁLJA.

augusztus 5., csütörtök

Programok magyar idő szerint:

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
2.40: hétpróba (távolugrás, Krizsán Xénia)
6.40: hétpróba (gerelyhajítás, Krizsán Xénia)
14.20: HÉTPRÓBA (800 m, Krizsán Xénia)

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)
2.30: középfutamok
2.30: férfi K-1 200 m (Csizmadia Kolos)
2.37: férfi K-1 200 m (Tótka Sándor)
2.44: női C-1 200 m (Balla Virág)
2.51: női C-1 200 m (Takács Kincső)
2.58: női K-1 500 m (Csipes Tamara)
3.05: női K-1 500 m (Kozák Danuta)
3.34: férfi K-2 1000 m (Béke Kornél, Varga Ádám; Nádas Bence, Kopasz Bálint)
4.35: DÖNTŐK
4.42: FÉRFI K-1 200 M (Tótka Sándor?, Csizmadia Kolos?)
4.57: NŐI C-1 200 M (Takács Kincső?, Balla Virág?)
5.29: NŐI K-1 500 M (Kozák Danuta?, Csipes Tamara?)
5.55: FÉRFI K-2 1000 M (Béke Kornél, Varga Ádám?; Nádas Bence, Kopasz Bálint?)

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Odaiba Kikötőpark)
szerda 23.30: FÉRFI 10 KM (Rasovszky Kristóf)

ÖTTUSA (Muszasino Sportközpont)
6.00: női körvívás (Kovács Sarolta, Gulyás Michelle)
9.30: férfi körvívás (Marosi Ádám, Kasza Róbert)
VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
12.50: női elődöntő: Magyarország-Spanyolország