×
Kövessen minket Facebook-on is!

Már követem az oldalt!
×

A magyarok programja az olimpia 4. napján

 

Kilenc sportágban láthatunk magyar versenyzőt vagy csapatot a tokiói olimpia negyedik napján, kedden.

 

A keddi élő közvetítéseket itt találja.

A keddi magyar program magyar idő szerint:

Cselgáncs (Nippon Budokan)

  • 4.00: női 63 KG (Özbas Szofi) és férfi 81 KG (Ungvári Attila) selejtező, negyeddöntő – (M4 Sport, m4sport.hu)
  • 10.00: vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzések, DÖNTŐ (M4 Sport, m4sport.hu)

Hegyikerékpár (Izui Hegyikerékpáros Pálya)

  • 8.00: női terepverseny (Vas Kata Blanka) (M4 Sport, m4sport.hu)

Kézilabda (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

  • 4.00: női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország–Brazília (m4sport.hu 5-ös csatornája)

Sportlövészet (Aszaka Lőtér)

  • 4:00: légpuska vegyescsapat alapverseny (Mészáros Eszter, Péni István)
  • 7.00: légpuska vegyescsapat középdöntő
  • 8.15: bronzmérkőzés (M4 Sport, m4sport.hu)
  • 8.52: DÖNTŐ (M4 Sport, m4sport.hu)

Tollaslabda (Muszasino Sportközpont)

  • 3.00: férfi egyes csoportmérkőzés, Krausz Gergely – Szergej Szirant (orosz) (M4 Sport, m4sport.hu)
  • 7.00: női egyes csoportmérkőzés, Sárosi Laura – Soniia Cheah (malajziai) (M4 Sport, m4sport.hu)

Triatlon (Odaiba Kikötőpark)

  • (még hétfő!) 23.30: női verseny (Bragmayer Zsanett, Kovács Zsófia) (M4 Sport, m4sport.hu)

Úszás (Olimpiai Vizes Központ)

  • 3.30: elődöntők (Duna, m4sport.hu)
  • 4.35: férfi 200 m pillangó (Kenderesi Tamás)
  • 4.41: férfi 200 m pillangó (Milák Kristóf)
  • 4.58: női 200 m vegyes (Hosszú Katinka)
  • 12.00: előfutamok (Duna, m4sport.hu)
  • 12.16: férfi 100 m gyors (Szabó Szebasztián)
  • 12.20: férfi 100 m gyors (Németh Nándor)
  • 12.27: női 200 m pillangó (Hosszú Katinka)
  • 12.31: női 200 m pillangó (Kapás Boglárka)
  • 12.54: férfi 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)
  • 13.21: férfi 800 m (Kalmár Ákos)

Vitorlázás (Enosima Jachtkikötő) (m4sport.hu 4-es csatornája)

  • 5.05: Laser Radial (Érdi Mária) 5-6. futam
  • 5.15: Laser Standard (Vadnai Benjamin) 4-6. futam
  • 6.05: Finndingi (Berecz Zsombor) 1-2. futam

Vízilabda (Tacumi Vízilabdaközpont)

  • 11.20: férfi csoportmérkőzés, A csoport: Magyarország–Japán (M4 Sport, m4sport.hu)