A politikus a parlament szombati alakuló ülésének szünetében újságírók előtt nyilatkozva úgy fogalmazott:
a Fidesz-kabinet felelőtlen módon gazdálkodott a közpénzekkel.
„Nehéz helyzetünk lesz, de meg fogjuk oldani” – húzta alá. Hangsúlyozta, a jövő évi büdzsét egészen más alapokon fogják megtervezni.
Kiemelt kép: Kármán András – MTI/Szigetváry Zsolt











