Kármán András: A Fidesz-kabinet felelőtlen módon gazdálkodott a közpénzekkel

| Szerző: hirado.hu
A kormány megvizsgálja a helyzetet, aztán egy új, felelős pótköltségvetést terjeszt be az idei évre – mondta újságíróknak Kármán András leendő pénzügyminiszter.

A politikus a parlament szombati alakuló ülésének szünetében újságírók előtt nyilatkozva úgy fogalmazott:

a Fidesz-kabinet felelőtlen módon gazdálkodott a közpénzekkel.

„Nehéz helyzetünk lesz, de meg fogjuk oldani” – húzta alá. Hangsúlyozta, a jövő évi büdzsét egészen más alapokon fogják megtervezni.

Kiemelt kép: Kármán András – MTI/Szigetváry Zsolt

Kell még valamit mondanom, Ildikó? podcast

Ajánljuk még