„Nagyon reméljük, hogy a(z új) kormánnyal együtt újraindíthatjuk a projektet a felgyorsítás érdekében” – mondta.
„A Paks-2 építési területén a munka teljes gőzzel folyik. Februárban öntöttük az első betont, idén befejezzük az első új, egyúttal a meglévő erőmű ötödik blokkjának betonalaplemezét, és a második blokkon is aktívan folyik a munka” – tette hozzá.
Kapcsolódó tartalom
Kiemelt kép: Építési szakaszban a Paks II. Paks építkezés atomerőmű MVM Paksi Atomerőmű Zrt. 2024.02.15. (Fotó:Hirado.hu/Horváth Péter Gyula)











