Két vasúti fővonalon is akadozik a közlekedés felsővezeték-hiba miatt

| Szerző: hirado.hu
A szajoli állomáson felsővezeték-hiba okoz fennakadást a vasúti közlekedésben, ezért kimaradó járatokra, pótlóbuszos átszállásra és késésekre kell számítani a Budapest–Szolnok–Debrecen–Nyíregyháza és a Budapest–Szolnok–Békéscsaba fővonalon – közölte a MÁV-csoport csütörtök reggel.

Azt írták, hogy

csaknem húsz MÁV busz már reggel óta segíti a közlekedést, illetve az ország távolabbi részeiről további buszokat irányítottak át, azok kora délelőttig folyamatosan állnak forgalomba.

A szakemberek már dolgoznak a megrongálódott felsővezeték helyreállításán, várhatóan a kora délutáni órákban indulhat újra a közlekedés Szajol állomáson – írták.

A kiemelt kép illusztráció (Fotó: MTVA/Bizományosi: Jászai Csaba)

Kell még valamit mondanom, Ildikó? podcast

Ajánljuk még