Mint írták: a HUN-REN Földfizikai és Űrtudományi Kutatóintézet Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatóriumának közleménye szerint 1 óra 30 perckor 2,5 magnitúdójú földmozgás volt, amit a lakosság az epicentrum közelében érezhetett.
Az obszervatóriumba eddig a Somogy vármegyei Bolhóról érkezett egy bejelentés. A katasztrófavédelemhez nem jelentettek be károkat – tudatták.
Kiemelt kép forrása: Stockphoto











