Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Milorad Dodikot, a bosznia-hercegovinai Szerb Köztársaság (RS) elnökét – tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
Kiemelt kép: Orbán Viktor miniszterelnök fogadja Milorad Dodikot, a bosznia-hercegovinai Szerb Köztársaság elnökét a Karmelita kolostorban 2025. szeptember 22-én (Fotó: MTI/Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Benko Vivien Cher)











