November 1-jétől a 2009. szeptember 1-je előtt született tanulók diákigazolványa már csak érvényesítő matricával használható.
„A BKK felhívja a szülők és diákok figyelmét, hogy a lejáró diákigazolványokat október 31-ig érvényesíttetniük kell” ahhoz, hogy utána is igénybe vehessék kedvezményesen a budapesti közösségi közlekedést – közölték.
A kiemelt kép illusztráció (Fotó: Shutterstock)











