Törököt fogott Orbán Viktor

| Szerző: hirado.hu
Most már kvittek vagyunk!” – ezzel a kiajánló szöveggel közölt Facebook-bejegyzést Orbán Viktor, amelyen Török Gábor politológus társaságában látható, fagylaltozás közben.

A miniszterelnök ezzel egy korábbi fogadás után „törlesztett”.

Orbán Viktor korábban egy Facebook-kommentben jelezte, hogy készen áll a „fagyi-ügy” rendezésére. „Pontos elszámolás, hosszú barátság. Készen állok a fagyi-ügy rendezésére” – írta korábban a miniszterelnök a Facebookon.

Kiemelt kép: Orbán Viktor miniszterelnök (b) és Török Gábor politológus (Fotó: Facebook/Orbán Viktor)

Ajánljuk még