A miniszterelnök ezzel egy korábbi fogadás után „törlesztett”.
Orbán Viktor korábban egy Facebook-kommentben jelezte, hogy készen áll a „fagyi-ügy” rendezésére. „Pontos elszámolás, hosszú barátság. Készen állok a fagyi-ügy rendezésére” – írta korábban a miniszterelnök a Facebookon.
Kapcsolódó tartalom
Kiemelt kép: Orbán Viktor miniszterelnök (b) és Török Gábor politológus (Fotó: Facebook/Orbán Viktor)











