Aktuális

Bombariadó volt Székesfehérváron, Cser-Palkovics András is megszólalt

Tulipánnal lepte meg Orbán Viktor a munkatársnőjét

| Szerző: Juhári Andrea
Orbán Viktor már kora reggel felköszöntötte közösségi-oldalán az ország lányait, asszonyait, délután pedig munkatársnőjét is virágcsokorral lepte meg nőnap alkalmából.
@viktor_a_tiktokon Boldog nőnapot! 💐🌷 #orbanviktor #miniszterelnok #follow #fyp #Magyarország #nőnap ♬ eredeti hang – Viktor a TikTokon

A miniszterelnök közösségi oldalán publikált videó tanúsága szerint Orbán Viktor a gazdasági évindítóról hazafelé tartva egy kereszteződésben

tulipánt vásárolt az egyik utcai virágárustól.

Orbán Viktor három csokrot is vett, amelyből egyet azonnal átnyújtott munkatársnőjének, Fanninak.

Orbán Viktor folytatta a hölgyek köszöntését, ezt bizonyítja a közösségi oldalára késő délután feltöltött újabb videó, amelyen látható, hogy a kormányfő a BVSC Tenisz kluban is virággal lepte meg a lányokat.

Kiemelt kép forrása: Orbán Viktor hivatalos Facebook-oldala

Ajánljuk még