Fontos

A főpolgármester Kiss Ambrust és Vitézy Dávidot javasolja helyettesnek

Csak egészség legyen! – Az alkalomszerű szűrővizsgálatok előnyeire hívták fel a figyelmet a Kossuth Rádióban

Csak egészség legyen! címmel indult rendszeres rovat a szűrések fontosságáról a Kossuth Rádió Délelőtt című magazinműsorában. A november 25-i adásban Bertókné Tamás Renáta, a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK) Szűrésirányítási Főosztály vezetője és Simon Judit a NNGYK foglalkozás népegészségügyi szakorvosa az alkalomszerű (opportunisztikus) szűrővizsgálatok fontosságára hívta fel a figyelmet.

A teljes beszélgetést itt hallgathatja vissza:

00:00

/

.

A Csak egészség legyen! rovat mindig hétfőnként jelentkezik a Kossuth Rádió Délelőtt című magazinműsorában.

Ajánljuk még