Aktuális

Fotók! Felgyújtotta volt barátja autóját a debreceni nő, meglepte a pusztítás, amit okozott

Csak egészség legyen! – a vastagbélrákszűrés fontosságára hívták fel a figyelmet a Kossuth Rádióban

Csak egészség legyen! címmel indult rendszeres rovat a szűrések fontosságáról a Kossuth Rádió Délelőtt című magazinműsorában. A november 18-i adásban Bertókné Tamás Renáta, a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ Szűrésirányítási Főosztályának vezetője és Gaál Imre, a Magyar Rákellenes Liga elnökhelyettese a vastagbélrákszűrés fontosságára hívta fel a figyelmet.

A teljes beszélgetést itt hallgathatja vissza:

00:00

/

.

A Csak egészség legyen! rovat mindig hétfőnként jelentkezik a Kossuth Rádió Délelőtt című magazinműsorában.

 

Ajánljuk még