Aktuális

Robbanás történt egy miskolci lakóházban

Csak egészség legyen! – a prosztataszűrés fontosságára hívták fel a figyelmet a Kossuth Rádióban

Csak egészség legyen! címmel indult rendszeres rovat a szűrések fontosságáról a Kossuth Rádió Délelőtt című magazinműsorában. A november 5-ei adásban Bertókné Tamás Renáta, a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ Szűrésirányítási Főosztályának vezetője és Honti Dániel, a MentsManust mozgalom alapítója a prosztataszűrés fontosságára hívták fel a figyelmet.

A teljes beszélgetést itt hallgathatja vissza:

00:00

/

.

A Csak egészség legyen! mindig hétfőnként jelentkezik a Kossuth Rádió Délelőtt című magazinműsorában. A jövő heti adásban a méhnyakszűrésről és a HPV elleni védőoltásról lesz szó.

Ajánljuk még