Baleset

Kigyulladt egy kamion az M7-esen, a külső sávot lezárták

Csak egészség legyen! – Az emlőrák megelőzésének fontosságára hívták fel a figyelmet a Kossuth Rádióban

Csak egészség legyen! címmel indult rendszeres rovat a szűrések fontosságáról a Kossuth Rádió Délelőtt című magazinműsorában. Az október 21-i adásban Tank Magdolna egyetemi tanár, a Semmelweis Egyetem onkológusa, az Egészség Hídja Összefogás a Mellrák Ellen Egyesület elnöke és Bertókné Tamás Renáta, a Nemzeti Népegészségügyi- és Gyógyszerészeti Központ Szűrésirányítási Főosztályának vezetője az emlőrák megelőzésének fontosságáról beszélgettek.

A teljes beszélgetést itt hallgathatja vissza:

00:00

/

.

A Csak egészség legyen! mindig hétfőnként jelentkezik a Kossuth Rádió Délelőtt című magazinműsorában. A következő adásban, október 28-án a fogászati prevencióról  lesz szó.

Ajánljuk még