A nagyobbik kormánypárt közleménye szerint a Gyurcsány-párt „hiába próbálja most is megtéveszteni a nyugdíjasokat, mert megszorításokat egyedül csak ők akarnak bevezetni”.
Kapcsolódó tartalom
Karácsonyék kapták a legtöbb pénzt Soroséktól
Több mint tízmilliárd forinttal támogatta 2016 és 2021 között Soros György amerikai spekuláns a magyarországi hálózatát – ez derül ki a részben ugyancsak Amerikából pénzelt Átlátszó minap közzétett összefoglalójából.
Magyar Nemzet: Százmilliókat költöttek a baloldal üzeneteinek terjesztésére a külföldi milliárdokból
A baloldal kampányát segítő anyagok eléréseinek maximalizálására külön Facebook-oldal és portál működött a külföldről több milliárd forinttal finanszírozott dollármédia portfóliójában.
Magyar Nemzet: Kaszáltak a dollármédia főszereplői a tavalyi bukott választáson
Milliókat kaszáltak a dollármédia főszereplői a tavalyi választáson - erről ír cikksorozata legújabb epizódjában a Magyar Nemzet. A lap arra hívja fel a figyelmet, hogy a lejárató oldalak kiadója még a baloldal bukását hozó 2022-es évben is megtízszerezte a nyereségét.
Hozzátették: a baloldal eltörölné a rezsicsökkentést, az élelmiszerár-akciókat és a 13. havi nyugdíjat, mindezzel újra veszélybe sodornák a nyugdíjasok megélhetését.










