Legfrissebb

Vonatok ütköztek egy ausztriai vasútállomáson, égnek a veszélyes anyagot szállító vagonok

×
Kövessen minket Facebook-on is!

Már követem az oldalt!

Kisteherautó ütközött a HÉV-vel, megbénult a forgalom – FOTÓK

Befejezték a helyszínelést és helyreállt a forgalom a Soroksári úton a Szabadkai út térségében, ahol csütörtök reggel egy kisbusz ütközött össze a HÉV-vel. A három súlyos és egy könnyű sérülttel járó baleset miatt több mint négy órán keresztül nem közlekedtek a HÉV-szerelvények a Boráros tér és Soroksár között – közölte az MTI csütörtök délben.

Csütörtök reggel egy kisbusz ütközött a HÉV-vel a Soroksári úton, a Szabadkai út előtt, Pesterzsébet-felső rendezőnél – tudatták a BKK Info Facebook-oldalán.

A helyszínelés idején a H6-os HÉV helyett pótlóbuszok közlekedtek a Közvágóhíd és Pesterzsébet felső között.

(Fotó: MTI/Mihádák Zoltán)

A mentők azt közölték az MTI-vel, hogy a balesethez négy egységet küldtek, egy fiatal férfit könnyebb, hármat pedig súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba.

(Fotó: MTI/Mihádák Zoltán)

Ajánljuk még