Pesti út: újabb fertőzésgyanús gondozottak elszállítását kezdték meg

 

Újabb 56 koronavírus-fertőzés gyanús gondozott elszállítását kezdték meg a Pesti úti Idősek Otthonából – hangzott el az M1 Híradójában.

Mentőautók és egy BKV busz is segíti az újabb evakuálást. A Szent János Kórházba viszik az időseket – értesült az M1.


A koronavírus.gov.hu oldalon felidézték: az intézményben történt tömeges megbetegedések miatt azonnali intézkedések végrehajtására kötelezte az országos tisztifőorvos a fenntartó Fővárosi Önkormányzatot. Csütörtökön 126 gondozottat szállítottak kórházba.