„Bréking Holnap 07:30-kor fontos üzenet minden magyarnak. Kövessétek itt, a Facebook-oldalamon!” – írta a késő este megosztott üzenetben Orbán Viktor.
A miniszterelnök pár órával ezelőtt Debrecenben lépett színpadra a kormánypártok országjárásának keretében.
Kiemelt kép: A Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály által közreadott képen Orbán Viktor miniszterelnök nyilatkozik az EU-tagországok állam-, illetve kormányfőinek csúcstalálkozója előtt Brüsszelben 2026. március 19-én (Fotó: MTI/Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Kaiser Ákos)











