Ha megcsalják, megmutatja az új weboldal

A most indult hazai startup keresője pár perc alatt lebuktathatja a hűtleneket.

Némi megfontoltság és pénz azért nem árthat, mielőtt bárki belevágna az ellentmondásos kalandba. A prémium szolgáltatásokért ugyanis néhányszor száz forintot fizetni kell, s kérdés, kellemetlen hírek keresgéléséért ki akarjuk-e nyitni a pénztárcát… Biztosan tudni akarjuk, hogy jelen van-e a párunk a Tinderen?

Mert a világ egyik legnépszerűbb online társkeresőjére regisztráltak nem kevesebb, mint 42 százaléka jelenleg is kapcsolatban él: feltételezhetően nem örök hűség ideája vonzotta őket oda.

Féltékenykedőknek elég a most indult TinderHunteren beírni a keresett személy nevét, s elindítani a keresést. A kutakodást lehet szűkíteni életkorra, nemre és városra, a találatok képei azonban csak a prémium felhasználóknak bukkannak elő a legutóbbi aktivitásaival (mikor jelentkezett be utoljára), bemutatkozásával, Instagram profiljával, miegyébbel együtt.

TinderHunter

Az oldal használata egyszerű, mert a Facebook segít. A Tinder ugyanis minden esetben az ott megadott adatokat (nevet, életkort) használja. Ha ismert a keresett személy Facebook profilja, az azon található névvel/nevekkel és életkorral célszerű indítani a keresést. Érdemes rákeresni a vezetéknévre is, mert a magyar felhasználók gyakran rossz sorrendben adják meg a nevüket, amikor Facebookra regisztrálnak.

Persze számos csapdát tartogat a féltékenység zöld szemű szörnye. Csak a legegyszerűbb eset: ha például mindketten csak azért regisztráltak a Tinderre, hogy egymásra leselkedjenek, a TinderHunter eléggé hervasztó képet fog mutatni – alaptalanul. Bármekkora közhely, de szoftver helyett nyilván többet ér az őszinte szó.